TOIT KONTORISSE (kontoritoit)

Toidu kontorisse tellimine on mugav ja lihtne! Pakume toitlustuse teenust Tallinnas ning toome kvaliteetse sooja lõunasöögi kohale iga ilmaga. Saate kindlad olla nii meie transpordile kui ka söökide rikkalikule maitsele ja kõrgele kvaliteedile.
Leiame, et hea söögikoht Tallinnas peab pakkuma ka nii toidu koju või kontorisse tellimise võimalust. Üha rohkem tuleb juurde ettevõtteid, kes pakuvad oma töötajatele kontoris lõunat või tellivad toitlustuse meeskonnale kohale, olgu tegemist siis kontori või näiteks välitöödega. Head sööki naudivad kõik ja lõunasöök on üks tähtsamatest toidukordadest päevas. Seetõttu peaksid kõik jälgima, et lõunasöök oleks kvaliteetne, soe, toitev ja tervislik.
Oleme toitlustusäris olnud juba pea 20 aastat, omades väga mitmekülgseid kogemusi. Tänu nendele kogemustele teame, milline peab olema parim söögikoht ja oskame neile kriteeriumitele ka vastata. Hea söök, kvaliteetne tooraine, mõistlik hind ja kiire teenindus mängivad iga kliendi jaoks olulist rolli.
Naudi tervislikke toitumisharjumusi ja söö korralikku lõunasööki! Toit kontorisse on hea variant, kui ümbruskonnas pole palju toitlustuskohti või kui on soov hoida kollektiivi aega kokku.
Lõunasöögi kontorisse tellimine meilt:
• Tervislik toit
• Menüüvalikus üle 150 erineva toidu
• Kindel ja iga-ilmaga toidu kohale toomine
• Mõistlik hind +372 566 99 176 Arvo Aavik - Telli toit kontorisse! *Miinimum tellimus 5 praadi